Regulamin

1. Serwis teleenglish.pl należy do AWANS Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów. KRS 0000119418 XII Wydział Gospodarczy KRS Rzeszów, kapitał zakładowy 50.000 PLN, REGON: 690298309, NIP: 8131005054

2. Serwis teleenglish.pl prowadzi sprzedaż indywidualnych kursów językowych prowadzonych przez lektorów przez internet w czasie rzeczywistym.

3. Kupujesz określoną ilość lekcji lub minuty lekcji. Nie musisz kupować kolejnych lekcji lub minut jeśli nie chcesz.

4. Kurs językowy można zamówić przez email lub przez wypełnienie formularza internetowego. Zamówienie jest potwierdzane drogą emailową.

5. Za kurs można zapłacić przelewem lub płatnością online.

6. Kurs rozpoczyna się w terminie do 14 dni roboczych.

7. Masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny pod warunkiem, że nie rozpocząłeś nauki.

8. Do zrealizowanych zamówień wystawiamy paragon lub fakturę. Każda osoba, która złoży zamówienie poprzez sklep internetowy upoważnia tym samym AWANS Sp. z o.o. do wystawienia faktury bez swojego podpisu.

9. Ceny w serwisie teleenglish.pl są wyrażone w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto (tzn. cenami końcowymi zawierającymi wszytkie należne podatki).

10. Na wszelkie pytania odpowiadamy drogą telefoniczną lub emailową w dni robocze w godzinach 9:00 - 19:00.

11. Złożenie zamówienia na kurs jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem sklepu i jego zaakceptowaniem.

12. Twoje dane osobowe wykorzystywane są tylko do realizacji zamówień. Przechowywane są w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 08 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz. 883. Administratorem danych jest AWANS Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów. Podanie danych jest dobrowolne, a AWANS Sp. z o.o. zbiera te dane wyłącznie w wyżej wymienionym celu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

13. Reklamacje należy zgłaszać emailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub pisemnie na adres AWANS Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 7 dni roboczych. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres emailowy zgłaszającego lub adres pocztowy.

Gotowy na lekcję próbną przez Internet?

Kliknij i weź lekcję próbną online z naszym lektorem.

© AWANS Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.